• Manicure japoński

  Manicure japoński P.Shinem. japoński

  Manicure japoński to jeden z najprzyjemniejszych zabiegów. Daje wspaniały efekt w postaci pięknie lśniących i zdrowo, naturalnie wyglądających paznokci.
  Zabieg manicure japońskiego jest idealny dla każdej kobiety( dla mężczyzn również), niezależnie od długości i kształtu posiadanych paznokci. Jest to jeden z tych zabiegów, który jednocześnie
  upiększa i wzmacnia płytkę paznokcia.
  Paznokcie po manicure japońskim są lśniące a przede wszystkim naturalne. Zabieg ten absolutnie nie niszczy ani nie osłabia płytki paznokcia.

  Czas wykonania zabiegu jest uzależniony od określonej techniki. Większość czynności przygotowawczych bardzo przypomina manicure klasyczny.
  W podobny sposób oczyszcza się i przygotowuje płytkę paznokcia.

  Troszkę historii na temat manicure japońskiego: znany w Azji od czterystu lat. wymyślony został przez chińskie arystokratki.
  W Europie ten rodzaj specjalnego manicure jest coraz bardziej popularny mimo, ze w Azji wykonywanie takiego zabiegu jest na porządku dziennym.

  Poszukiwania oryginalnych sposobów dbania o paznokcie doprowadziły do niezwykle istotnego odkrycia.
  Okazało się, że intensywne nacieranie płytki paznokcia odpowiednimi substancjami sprawia,
  że zyskuje ona blask rzadko spotykanej różowej perły.

  Manicure japoński w skrócie

  Czas trwania zabiegu: ok. 30 min.
  Koszt: 60 zł
  Sesje: 3 do 4 w odstępach dwutygodniowych
  Efekt: wzmocnione i odżywione (m.in. witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzemionka z morza japońskiego, keratyna) paznokcie o pięknym różowym połysku