• Manicure SPA

  Manicure SPAManicure SPA to wyjątkowo ekskluzywny rodzaj pielęgnacji dłoni i paznokci na bazie substancji biologicznie aktywnych oraz niezwykłej siły aromaterapii.
  Jest to odprężający i relaksujący zabieg,  a zarazem bogaty w składniki odżywcze. który w kolejnych fazach zabiegu obejmuje: peeling, nałożenie maski na dłonie, odsunięcie, zmiękczenie
  i usunięcie skórek oraz nałożenie lakieru.
  Poczujesz się wyjątkowo dzięki wspaniale wypielęgnowanym dłoniom!

  Delikatny peeling troszczy się o to, by obumarłe komórki zostały ściągnięte.
  Umożliwi to lepsze dotarcie do skóry składników aktywnych zawartych w masce. Następnie wykonujemy masaż  dłoni poprawia krążenie krwi, przywraca elastyczność oraz regenerację zniszczonej skórze.
  Poprawnie wykonany masaż wspomaga procesy metaboliczne przebiegające w skórze, rozlużnia mięśnie oraz łagodzi napięcia i stresy.

  Kobieta , która pragnie by jej ciało było maksymalnie wypielęgnowane , zapewne szczególna uwagę zwraca na dłonie . To obszar ciała , który na co dzień wykonuje ogromną pracę .
  Skóra dłoni bardzo często narażona jest na działanie przeróżnych szkodliwych dla niej czynników . Z pewnością są to warunki atmosferyczne takie jak wiatr czy mróz lub szkodliwe promienie słoneczne .
  Dłonie na co dzień stykają się z detergentami , chemikaliami, które skutecznie niszczą ich skórę. Ponadto tak często myte tracą swoją wilgoć i tłuszcz .

  Mankamentami , które najczęściej dotyczą skóry dłoni to zwykle ich suchość, szorstkość, zaczerwienienia i podrażnienia .
  Na dłoniach , które przecież są wizytówką każdej kobiety bardzo szybko też pojawiają się oznaki upływającego czasu .

  Skóra dłoni wymaga zatem regularnej pielęgnacji, dbania o ich odpowiedni poziom nawilżenia i natłuszczenia .

  Koszt zabiegu 55ZŁ